ELIJÁŠEK

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Pejsek je aktuálně v léčení a není tedy k adopci. 

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. :-)

Elijášek je zhruba tři až čtyři roky starý kříženec jorkšírka, který k nám přicestoval z kauzy Vražné. K nám přijel coby malé, vychrtlé a otřesně smradlavé nic, které se krčilo v rohu klece a odmítalo jakýkoliv kontakt.

Za ten měsíc a půl, co je v naší péči, jsme ho stihli asi milionkrát okoupat, nakonec i ostříhat, poctivě vykrmit, z větší části vyvonět, kompletně naočkovat a nechat i vykastrovat. Naučili jsme Elijáška běžnou manipulaci a denní ošetřování - drží jak hluchý vrata. Naučili jsme ho se venčit pouze venku a naučili jsme ho pěkně chodit na vodítku. A teď bychom mu rádi našli nějakého hodného pánečka či paničku, kteří budou dále Elijáška socializovat, vychovávat a rozmazlovat. 

Vzhledem k tomu, že Elijášek na nové lidi stále ještě reaguje trochu bázlivě, hledáme především velmi klidnou domácnost. Ideálně bez dětí, případně děti starší (cca 15+), které se budou umět k takovému pejskovi chovat. Elijášek by klidně mohl dělat společnost člověku či páru, který čerstvě vyrazil do důchodu a hledá parťáka na procházky a ocásek do kuchyně. Společnost kočičky bychom neviděli jako problém, hodné fenečky také ne. Nicméně měla by být kastrovaná.

Elijáškovi hledáme bydlení výhradně v bytě. Venku dokáže vylézt do prakticky jakékoliv výšky a pokud by měl možnost, prostě by utekl. Což při jeho velikosti není problém ani myší dírou. 

Elijášek odejde do adopce odčervený, odblešený, kompletně očkovaný, čipovaný s vlastním petpasem a již také kastrovaný.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.