ZORKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. 

Fenečka ZORKA se narodila v srpnu 2015 a svůj dosavadní život prožila v ne zrovna ideálních podmínkách. Má velmi zanedbanou socializaci, ale pomalinku se učí. Už umí pěkně chodit na vodítku a když zahodí svoje strachy, běhá jak malý blázínek. 

Zorinka se sice v prvotním kontaktu jeví docela bázlivě, ale už máme vyzkoušeno, že jí stačí si okoukat nové obličeje a hned je to s ní lepší. I přesto musí noví pánečci počítat s tím, že je na čem ještě pracovat a že to nějakou dobu bude trvat. 

Děti a jiná zvířátka nikdy v životě neviděla, nicméně vzhledem k její povaze nepředpokládáme problém. Děti bychom však doporučovali starší a samostatné, které už budou schopné se Zorkou pracovat a budou se k ní umět chovat s respektem. Určitě by v nové rodině mohla mít psího kámoše nebo kámošku. 

Pro Zorku hledáme přiměřeně aktivní pánečky, kteří chápou, že se s nimi bude chtít fenečka nejprve velmi důkladně seznámit a budou ochotni seznámení věnovat čas, energii, lásku a spoustu piškotků. Vzhledem k plašší povaze fenečky si chceme být naprosto jistí tím, že ji odevzdáváme do těch nejlepších rukou. 

Zorka odejde do adopce odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a již také kastrovaná.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.