Connie

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Dogsy, z.s.

Podrobný popis

x CONNIE
x cca 2 roky
x německý ovčák
x fena

Pamatujete si na nalezenou zničenou ovčandu, kterou někdo přivázal v lese? Vzpomínáte si na zoufalou, zuboženou fenku, která byla zlomená psychicky i fyzicky? Stačilo opravdu málo, aby se z ní stal nádherný pes. Několik týdnů lásky a trocha péče ji změnilo k nepoznání. Teď už je připravena najít svou novou rodinu na trvalo.

Bohužel to nebude úplně jednoduché, jelikož se u ní projevily nějaké slabé stránky, jako například strach ze samoty a panický strach z mužů, který poukazuje na skutečnost, že má s nimi velmi špatné zkušenosti. Přesto všechno si zaslouží druhou šanci a poznat i lepší tvář života.

Přišel čas, abychom Vám představili Connie, cca 2 letou fenku NO.

První dny se bála každého pohybu, ovšem postupem času, když zjistila, že jí nic nehrozí začala být přítulná, milá a vděčná za každé pohlazení. Moc ráda dělá někomu společnost. K nám přišla výchovou nepolíbená. Teď už umí chodit krásně bez vodítka na přivolání a povel sedni. Ovšem kočky a zvěř velice ráda prožene ("neslyší, nevidí"). Nemá problém s fenkami ani se psy, děti dle svého uvážení, ale raději odrostlé, kterým vysvětlíte jak k ní přistupovat. V dočasné péči byla u dítěte pod dozorem. Pelíšky nevyhledává, (nejspíš je neznala od mala) vždy si lehne někam na zem. Uvnitř domu je zatím nejistá, raději tráví čas venku se psím partákem. Ideální by byl dům se zahradou, aby si postupně mohla zvykat žít uvnitř. Connie bude šťastná ve společnosti jiného pejska, což jí hodně pomůže po dobu vaší nepřítomnosti.
Velký problém má s muži, ze kterých má někdy až panický strach.
Stačí, aby prošel a Connie před ním prchá s kňučením.
Bude potřebovat ještě trochu času, aby dohnala to, co zatím nezná. Miluje procházky, vodu, míčky. Je aktivní a komunikativní. Je to mladá, chytrá, učenlivá a mazlivá fenka, která hledá už jen trvalý domov, lásku a pozornost svého člověka. Šťastná bude u akčních, sportovně založených lidí, kteří jí nenechají zahálet.
Pokud chcete Connie poznat osobně, napište nám něco o sobě na whatsapp na číslo 777 239 237