Brit

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Dogsy, z.s.

Podrobný popis

věk: 1 rok (*18.1.2023)
váha: 9 kg

Aktivní kříženec jezevčíka, který vás nenechá se povalovat na gauči a vytáhne vás ven za každého počasí. Neměl žádnou výchovu a vše to nyní potřebuje dohnat.
Brit je rozlítané torpédo, rád si hraje jak s lidmi, tak s ostatními psy. Určitě by uvítal mít psího parťáka, ale může být i jako jedináček. Na kočky je zatím moc divoký, ale postupně by si zvykl.
Má zkrátka svou hlavičku, a proto raději nedoporučujeme k dětem. Venku je to miláček, ale doma musí být po jeho. Pokud se mu něco nelíbí (manipulace či se mu něco zakáže), dokáže se ohnat. Z tohoto důvodu nedoporučujeme k dětem.
Umí povel sedni a přivolání,učí se ještě povel místo. Miluje pobíhání a řádění venku, jistě by ocenil dvorek či zahrádku, kde by s ním člověk mohl blbnout. Důležité ale je, aby byl ve volných chvílích součástí rodiny a mohl být i uvnitř.
Má hygienické návyky,vydrží doma i 14 hodin nic neudělat. Brit je nyní v dočasné péči, nejdříve neměl rád samotu a štěkal, ale nyní již umí spinkat na pelíšku a ví, že se člověk vrátí. Je třeba ale v novém domově na začátku na to dát pozor a nenechat ho hned dlouho samotného.
Hledáme pro něj zkušeného páníčka, který se nezalekne při prvním problému, bude s Britem pracovat a nastaví mu jasné hranice. Je to v hloubi duše hodný psík, ale prostě zkouší, co člověk vydrží, prostě psí puberťák.
Pokud máte zájem dát Britovi domov, vyplňte nám prosím dotazník - https://www.doksy.biz/dogsy/ a my vás budeme zpětně kontaktovat.
Prosím o přečtení podmínek adopce: https://www.utulekdogsy.cz/adopce/informace-k-adopci/