Oreo - Úžasný mazlík ♥ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Oreo - Úžasný mazlík ♥

Oreo je naprosto neodolatelný psí kluk. Miluje lidskou společnost a udělal by cokoliv na světě pro to, aby už nemusel nikdy zůstat sám. Jiné pejsky má rád, ale člověk je pro něj prostě nejvíc! Oreo je něžný klučík, který se dokáže radovat z maličkostí a sdílet s Vámi nejen radosti, ale i starosti každého dne. Oreo miluje nejen lidi, ale i jiná zvířátka, hračky a samozřejmě dobré granulky a pamlsky.

V psí smečce je rád, přece jenom je ale spíš samostatnější a bude moc rád psím jedináčkem. Oreonek může žít v bytě i v domečku se zahradou, ovšem pelíšek prý chce mít jedině uvnitř, co nejblíž své milované rodině, která pro ni bude vším.

Oreo má momentálně cca půl roku a váží 8 kilo. V dospělosti předpokládáme střední vzrůst do 20 kg. Je čipovaný, odčervený a očkovaný. Oreo půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Ostravy.

V případě zájmu o adopci Oreonka nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.

‼️ Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.

---------------------------------------------------------

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

Chcete se s námi podělit o náklady na péči o rumunské pejsky? I malá částka zasílaná pravidelně dokáže velké divy, když se zapojí více našich podporovatelů. Pokud chcete být naším strážným andělem a podpořit naši práci, budeme vděční za finanční příspěvek v jakékoli výši na náš transparentní účet č. 2401354319/2100, VS je 449, do poznámky prosím uveďte “Statečná čtrnáctka”. Moc Vám za každou korunu děkujeme!