Peegreen ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Slovensko - Rožňava
Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

-------------------------------------------------------------------

Tento pes se nachází v Rožňavě na Slovensku, my mu pouze pomáháme najít domov. V případě vážného zájmu o adopci se lze domluvit na převozu z útulku na hranice SK/ČR.

!!! Nenachází se tedy u nás v útulku !!! Nepište nám, prosím, kontakty na slovenský útulek i podmínky adopce jsou uvedeny v inzerátu. !!!

-------------------------------------------------------------------

Peegreen ❤


Peegreen je naprosto báječný mladý psí kluk, zvědavý na celý svět a hlavně na svou budoucí rodinku, která na něj někde jistě čeká. Je to milý, rozverný, hravý a umazlený pejsek, který je připravený vám dát všechnu svou lásku a věrnost.

Miluje běhání s jinými pejsky po zahradě, bude to super parťák na výlety a aktivní život. Je vhodný do bytu i do domečku se zahradou, avšak s pelíškem uvnitř, co nejblíž lidem, kteří se pro něj stanou celým vesmírem. Peegreen má téměř 100% hygienické návyky, vydrží i celou noc a ráno si umí říct o vyvenčení. :)

Peegreen má nyní cca 4 měsíce, v dospělosti odhadujeme střední vzrůst. Je odčervený, čipovaný a očkovaný. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. V případě zájmu o jeho adopci se prosím ozvěte s informacemi o Vás na e-mail ozzivotjepesrv@gmail.com.