PAT a MAT - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme.

MAT - ADOPTOVANÝ 

PAT - VOLNÝ 

Pat a Mat jsou dvouměsíční chlapečci, kterých se množitel zbavil už v pěti týdnech. Převzali jsme je do péče, naučili je papat a čůrat na podložky. A protože jsou to už pěkní raubíři, je pomalu čas, aby si našli každý svoji rodinku, kde budou nadále pokračovat ve svých lumpárnách.

Chlapečci jsou kříženci kříženců. Do budoucna předpokládáme tak akorátní vzrůst - cca 12-15kg. Je to ovšem jen velmi hrubý odhad!

Kluci jsou jako každá jiná štěňátka. Jsou veselí, neustále něco zkoumají, okusují a taky čůrají. Kromě dobrého papání mají rádi i mazlení. Zatím jsou oba úplně nepopsaný list a bude záležet jen a jen na nových pánečcích, jak si je vychovají. 

Pro kluky hledáme aktivní pánečky, kteří mají v plánu věnovat většinu svého volného času právě výchově štěňátka. Hledáme zájemce, kteří jsou aktuálně bez malých dětí, případně v brzké době dítě neplánují. (PROSÍME - NEROZPORUJTE TO - JE TO PROSTĚ TAK!) Rodiny s dětmi pouze ve věku 12+. Nehledáme zájemce v pozdním důchodovém věku. Pokud má být v rodině pejsek/fenečka opačného pohlaví, tak pouze kastrovaní. Naše štěňátka se budou kastrovat až po roce věku - ošetřeno smlouvou.

Do adopce odejdou opakovaně odčervení, očkovaní a čipovaní s vlastním petpasem.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.