Yuri - Statečná a oddaná ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Yuri - Statečná a oddaná ❤

Yuri se k nám dostala spolu se svými 7 štěňátky. Je to milující psí máma a naprosto oddaná a věrná společnice do života. Nyní ona i její prcci hledají skvělý domov.

Yuri miluje všechny lidi, moc ráda se tulí a u toho se Vám upřeně a srdečně kouká do očí. Je neuvěřitelně vnímavá a citlivá. Je mlaďounká a stále si moc ráda hraje a běhá, sníh zbožňuje.

Hledá aktivní rodinu, která si bude vážit její lásky. Je vhodná do bytu i do domečku se zahradou, avšak s pelíškem uvnitř, co nejblíž lidem, kteří se pro ni stanou celým vesmírem.

Celý příběh Yuri a jejich miminek: https://fb.watch/9W24wBVYV_/

Yuri má cca rok a půl a je střední velikosti 19 kg. Je odčervená, čipovaná a očkovaná. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč. V případě zájmu o adopci Yurinky nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které Yuri nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky - veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další - jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme!