Ozzy - Roztomilý rošťák ♥ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Slovensko
Datum nálezu: 28.10.2021
Akt. umístění: Útulek Bouda
Evidenční číslo: 36

Podrobný popis

Ozzy - Roztomilý rošťák ♥

Ozzy je neposedný psí klučík, roztomilé psí mimino zvědavé na všechno kolem sebe. Dokáže lumpačit jako správné, veselé psí štěňátko, ale také se umí moc hezky přitulit a usnout na klíně... Miluje přítomnost člověka a rád dovádí i se svými psími kamarýdy.


Ozzy má nyní odhadem necelé 3 měsíce a váží 6,6 kg. Vyroste z něj krásný pes, v dospělosti bude střední velikosti cca 17 kg. Hodí se do bytu i do domku se zahradou a s pelíškem uvnitř, k rodině s dětmi, které se umí chovat ke zvířátkům. Ozzy už čeká jen na vás! ♥

Ozzy je odčervený, čipovaný a očkovaný, ošetřený tabletou Nexgard. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč. V případě zájmu o adopci Ozzyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které pejskovi nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

 

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky - veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další - jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme!