Pan Bruner - roztomilý klučina ♥ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Pan Bruner - roztomilý klučina ♥

Pan Bruner je bratříček svých 9 sourozenců. Společně byli odloženi neznámým člověkem jako dvoudenní miminka. Naštěstí se je všechny povedlo zachránit a vypiplat lahvičkou s mlékem, lidskou láskou a teplem.

Pan Bruner je šesti týdenní roztomilé psí miminko. Zvědavé, hravé, umazlené a čekající na svůj milující domov. Bude potřebovat spoustu péče a lásky. Není vhodný k trvalému pobytu venku, hledá takovou rodinu, se kterou bude moct trávit čas, která jej bude brát s sebou na výlety a zahrne ho do svého života.

Neznáme jeho rodiče, ale lze odhadovat, že se bude jednat o mix stafordšírského teriéra. S touto možnou skutečností musí jeho noví majitelé přijmout rizika, která je mohou/nemusí v dospělosti s tímto typem psa čekat. Prosím tedy zájemce, aby pečlivě zvážili, zda jsou na konkrétně tohoto pejska v rodině připraveni.

Pan Bruner je odčervený a zatím jednou očkovaný. V dospělosti odhadujeme velikost mezi 20 a 30 kily. Do nové rodiny půjde na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč.

Pokud máte vážný zájem ucházet se o adopci Pana Brunera, napište nám na e-mail katerina@utulekbouda.cz anebo vyplňte náš dotazník https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X.


Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

Chcete nám pomoct s péčí o štěňátka? Nakupujeme granule, podložky, mléko, hračky... Můžete nám poslat balík anebo přispět finanční částkou...
Číslo účtu si lze vybrat:
Netransparentní pro provozní náklady útulku Bouda: 2001998166 / 2010
Transparentní číslo účtu útulku Bouda: 2401354319 / 2010, variabilní symbol 449
Děkujeme!