AIDA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Aidička je zhruba pětiletá fenka, která pochází z osady na východním Slovensku.

Jak je vidno z fotek, prošla si opravdu krutým zacházením a na těle jí zůstaly doživotně nesmazatelné jizvy. I přes to všechno je Aida moc milá holčička. Lidem sice ze začátku moc nevěří, ale jakmile si ji získáte laskavým zacházením, získáte i naprosto oddaného čtyřnohého přítele. Neustále vám bude chodit za zadkem a kdykoliv se zastavíte, přilepí se na vás jako malá přísavka.

Aida má odhadem 12 kilo. Umí chodit na vodítku, venčí se zásadně venku. S ostatními psy je nekonfliktní, i když vysloveně jejich společnost nevyhledává.

Rádi bychom Aidě našli laskavého člověka, který jí ukáže, že svět není jen zlej a že je na něm spousta lásky pro každého. Mezi zájemci upřednostníme lidi, kteří nemají malé (nesamostatné) děti. A to jednak z důvodu, že bude Aida potřebovat plnou pozornost svého majitele a také proto, že malé a nemotorné děti by jí moc klidu nedodaly. Respektujte to prosím.

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a již také kastrovaná.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.