WAKANDA

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Wakanda je necelý rok stará fenečka, kterou jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta SR. Zachráněna byla z romské osady na východním Slovensku, kde se k ní skutečně nechovali dobře. Ke svým zachráncům ji doslova smykem přitáhli na kusu drátu. Není proto divu, že se Wakanda cizích lidí opravdu bojí a má tendence na ně štěkat. Jakmile si ale na člověka zvykne, stane se z ní velmi milá a přítulná fenečka. 

Aktuálně Wakanda váží cca 16kg. I když by vzdáleně mohla vypadat jako jack russell, tak v reále vypadá, jako kdyby ji poskládali z několika různě velkých plemen. :-D Vypadá jako nějaké vážně velké plemeno, kterému usekli kus nožiček. :-))) 

Zájemci musí počítat s tím, že Wakanda ještě prakticky nic, ale vůbec nic neumí. A bude tak potřeba, aby se jí nový páneček na plno věnoval a doučil ji vše, co má správně a slušně vychovaný pejsek umět. S ostatními psy i fenkami vychází dobře, vztah k jiným zvířatům nevíme.  

Z výše uvedených důvodů Wakandu rozhodně NEDÁME k dětem a NEDÁME ji k lidem důchodového věku. NESNAŽTE se toto rozhodnutí zvrátit.

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a s podmínkou kastrace v dohodnutém termínu.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.