EMILY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Emilka je zhruba tříletá fenečka, rezavá kříženka, váží cca deset kilo. Pochází z romské osady na východním Slovensku, kde se k ní lidi chovali velmi, velmi zle. :-(

Emilka je velmi bázlivá holčička a u nás několik dní absolutně odmítala vylézt z klece. Po vynesení na dvůr se snažila zalézt do každé díry a zmizet z povrchu zemského.. Nějakou dobu jsme ji museli přesvědčovat, že už jí nikdy nikdo nebude ubližovat a docela se nám v tom daří. 

Emilka nyní žije v domě, je čistotná, pěkně se venčí venku. Ke člověku, na kterého je zvyklá, se ráda přijde přitulit. Taky ráda chodí na procházky a v klidném prostředí si vesele vykračuje na vodítku. 

V nové rodině by uvítala klidného a poslušého psího kámoše, který by jí byl trpělivým průvodcem. V žádném případě není vhodná k dětem. Potřebuje klidný a rozumný přístup a potřebuje vrátit důvěru v lidstvo. Nový páneček by měl mít možnost se plně věnovat její další výchově. 

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a již také kastrovaná.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.