JASMÍN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Jasmín je zhruba devět měsíců starý puberťák. Jako malé štěňátko ho doslova zachránili hrobníkovi z lopaty. Byl nalezen těžce nemocný a zřejmě i značně týraný kdesi na východě Slovenska. Po uzdravení odjel do ČR do adopce, ale ta mu nevyšla a tak se Jasmín nastěhoval k nám.

Jasmín je veeeeeeelmi energický a tvrdohlavý kříženec - zřejmě kokr a nějaké lovecké plemeno. Je to pekelně nevycválaný puberťák, se kterým je a bude ještě spousta práce. Taky je ale naprosto výborně motivovatelný dobrůtkama a velmi rád se učí nové věci. Komunikaci, kontakt a práci s člověkem doslova vyžaduje a na svém člověku velmi visí.

Jasmín hledá člověka, který dokáže jeho energii nasměrovat a vypustit správným směrem. Hledá člověka, který si ho nevybere podle krásného kukuče, ale podle toho, kolik energie mu chce věnovat. Jasma bude vhodný na jakékoliv psí sporty a my budeme mezi zájemci hledat právě takové, kteří mu jeho potřeby dokážou naplnit. Rozhodně nehledá zájemce/zájemkyně, kteří jsou jemní a extra citliví. Nový majitel Jasmy musí klást velký důraz na důslednost a jasný a pevný řád.

Jasmína rozhodně NEDÁME k dětem a NEDÁME ho ke starším lidem a lidem důchodového věku. NESNAŽTE se toto rozhodnutí zvrátit.

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a s podmínkou kastrace v dohodnutém termínu.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.