LAMBA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

 

Lamba je čtyřměsíční fenečka, která pochází z osady na východním Slovensku a k nám přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta.

Stejně jako u Lajenky, tak i u Lamby přemýšlíme nad tím, čeho je to kříženec. A i když by fenečky měly být sestry, jsou každá úplně jiná. Konkrétně Lamba má opravdu silné nožičky, takže se dá předpokládat, že ještě hodně poroste a zřejmě bude vyššího vzrůstu.

Lamba je u nás teprve pár dní a pomalu se rozkoukává. Zatím se jeví jako klidná a mazlivá holčička, hodně kontaktní k člověku. Což se samozřejmě může velmi rychle změnit. 

Pro Lambu hledáme aktivní pánečky, kteří jsou připraveni ji seznámit s celým světem. Pánečky, kteří ji naučí poslušnosti a kteří pro ni budou mít místo u sebe na gauči (a v posteli). Fenečka je zatím úplně nepopsaný list a nový majitel musí počítat s tím, že ji teprve bude muset všechno naučit. 

Pro Lambu nehledáme zájemce v důchodovém věku a nehledáme ani rodiny s malými dětmi, tak to prosím respektujte. 

Do adopce půjde očkovaná, odčervená, odblešená a čipovaná. Podmínkou adopce je kastrace v domluveném termínu - ošetřeno smlouvou. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.