Arlett - k adopci

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Plzeň
Region: Středočeský
Datum nálezu: 06.01.2021
Akt. umístění: Psí útulek Dobříš

Podrobný popis

Po delší době hledání společného domova jsme se rozhodli, nabídnout Freddieho a Arlett odděleně, že to zvládnou máme již vyzkoušeno, Freddie byl po nutné amputaci ocasu umístěn několik týdnů mimo útulek, neviděli se a oba to zvládli dobře. Arlett je stále aktivní fenka, která potřebuje pravidelné procházky, miluje míčky a aportování, má základní poslušnost. S ostatními psy se snese jak s kterými, ale společnost psů, které má ráda, vyhledává a byli bychom rádi, kdyby v novém domově nebyla psím jedináčkem - není to ovšem nutná podmínka.

----------

Arlett a Freddie pocházejí z opravdu otřesných podmínek - na místě bylo přes 20 psů, několik mrtvých, řada psů má hnijící zranění, všichni vyhublí, žízniví, různě poranění... Arlett, Freddie a další, kteří přežili, měli štěstí v neštěstí, teď už je o ně postaráno. Dle krevních rozborů mají oba anémii, dále byl zjištěn šelest na srdci, který se bude dovyšetřovat, Freddie má ošklivě pokousaný a hnisající čenich a nohu, oba mají silné záněty v uších a jsou extrémně podvyživení... Vypadá to, že by ale vše měli zvládnout a dostat se z toho. Arlett je 7 let, Freddiemu je 9 let. Po uzdravení bychom je chtěli co nejrychleji dát do nových domovů (mohou jít spolu - tomu bychom dali přednost, i každý zvlášť), pokud tedy zvažujete pořízení psího parťáka a zalíbili se vám/chcete jim pomoci, můžete je u nás navštívit už teď. Prošli si peklem a přežili to, zkusme pro ně najít někoho, kdo jim ukáže, že lidé nejsou jenom bezcitní a zlí.

Pokud chcete pomoci s péčí o tyto i další pejsky, budeme rádi za jakoukoliv finanční částku na transparentní účet: 2701424059/2010