Granko & Icecream

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

GRANKO & ICECREAM hledají nové rodiny

Fenečka GRANKO (vlevo) se narodila v říjnu 2017. Nepochází z úplně dobrého prostředí a je stále mírně bázlivá. Ale vše dohání mílovými kroky a při správné péči z ní bude supermazlivý bígl. Ovšem pozor, opravdu bígl každým coulem. Moc ráda běhá a při běhání úspěšně předstírá dočasnou hluchotu. Je tedy potřeba používat stopovačku. Ke psům je pohodová a nekonfliktní a určitě by v nové rodině uvítala i vyrovnaného psího kámoše. 

Icecream neboli AJSKA (vpravo) - FENKA JE ZÁVAZNĚ REZERVOVANÁ , jak jí doma říkáme, se narodila v dubnu 2018 a pochází ze stejného prostředí jako Granko. Ajska má potřebu se neustále mazlit, lézt člověku na klín nebo klidně i na záda. Hlavně, že se může tulit a lísat. Na procházkách chodí i na volno, protože co kdyby jí uteklo nějaké mazlení.  Stejně jako Granko je i Ajska naprosto nekonfliktní ke psům. 

Obě fenečky jsou k adopci - každá do své vlastní rodiny. Odejdou očkované, odčervené, čipované s vlastním petpasem a také s podmínkou kastrace. U Grany je potřeba u kastrace odoperovat i vyhřezlé třetí víčko.

‼️ O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené ‼️

‼️Speciálně upozorňujeme na NUTNOST opakovaných seznamovacích návštěv ‼️

Pište PROSÍM výhradně email, dle podmínek adopce. Telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení. :-)

Za foto děkujeme Luccicek - psí fotografka.