Stafford pes 10 let

trenér psů v Psí škole Cituška
Brno
trenér psů ve
Výcvik psů Praha – Adam Holeksa
předchozí | další

Dobrý den, potřebovali bysme poradit ohledně psa stafforda 10let. Nesnáší dědi na manželovo ségry děti: 5let 2x vystartoval - 1x přes balkonové dveře a 1x na zahradě (díky bohu tam byla jejich babi a stačila malého zvednout) poté na něj několikrát vrčel. Na 6 měsíčního chlapečka vrčel. Obecně děti nemá rád, nevadí mu, když mu hází aport a on jim ho nosí (na aportu je hodně závislí) jinak je hodně dominantní. Nemá rád ani mladé holky, buď na ně vrčí nebo je z nich nervózní a neustále je obchází a je nervózní (stejná reakce u dětí) - pokud jsou doma, u manželovo rodičů nebo u mích prarodičů. Bohužel několikrát vrčel i na mě, zrochu se to zlepšilo, když mu nedovoluji chodit jako prvnimu ven ze dveri a na prochazkach vyzaduji pevna pravidla, ale bohužel mu prostě vůbec nevěřím. Teď čekáme miminko a logicky mám teochu paniku jak se bude chovat on... Nemáte někdo zkušenosti s takovým psem nebo neznáte někoho, kdo by se zabýval takovými problémy?? Děkuji

Dobrý den,
no co vám mám na tohle říct...
V první řadě mě napadá, že jste psa nedostatečně socializovali. Jako další, že jste si ho nechali krapet přerůst přes hlavu.
Pokud by jste měla zájem, zavolejte mi na 607154461 a probereme to po telefonu.

Jinak vám poradím aby jste psa k dětem prostě nepouštěla, jinak se dříve nebo později může stát veliké neštěstí. V 10 letech toho v tomto směru už moc nezmůžete. Doma si nastavte jasná pravidla a pořiďte si domu 100% klec, do které dáte psovi pelíšek a tam bude jeho místo.

S pozdravem,
Adam Holeksa
  • 16. 3. 2020  08:40
  • Adam Holeksa
předchozí | další