♥ Dechberoucí veterán Lelo hledá dokonalý domov ♥ - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

7 let
Icon: Kocour 7
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Destiny Pet, z.s.

Podrobný popis

Hledáte vyjímečnost a dokonalost? Neodolatelného společníka pro život? Zcela osobitého a majestátného frajera, který i když má částečně amputované zadní nohy se ničím nenechá omezovat? Pak již hledat nemusíte! Je tu náš nejsladší Leloušek!

Dovoluji si Vám představit toho nejdokonalejšího, nejoddanějšího a nejpsovitějšího svéhlavého fešáka, Lela. Tento skvost a vaše potěcha duše i oka hledá stejně výjimečný domov jako je on sám - DOKONALÝ DOMOV. Domov, kde hledají rovnocenného parťáka. Místo, kde budou respektovat jeho osobnost a kde z něj kvůli jeho hendikepu nebudou dělat chudáka.

Je to ten druh kocourka, který je s vámi všude. Vaříte? Lelo vaří s vámi. jdete ven? Stačí mu dát vodítko a kšíry. Jdete do vany? Dobře, vodu rád nemá. Tam budete mít klid. 

Miluje drbání, ale dokáže dát decentně najevo i nesouhlas jako správný aristokrat. Lelo zbožňuje nošení v náruči a přede líbezné tóny. Je to skutečně kocour s velkým K.

Rád si hraje s kočičími hračkami, miluje kvalitní papání a MUSÍ být kočičím jedináčkem. Pejsky toleruje, ale kočky nesnese. Přesněji řečeno si velmi vybírá. Ideální by byl tedy pro někoho, kdo hledá toho svého jediného a osudového kočičáka. 

Pro našeho miláčka, hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je do bytu se zabezpečeným balkonem a okny nebo do baráčku se zabezpečeným výběhem. Vzhledem k hendikepu NESMÍ být na zahradě bez dozoru (nohy nenohy, zdrhnul by). Kvalitní granulky a konzervy) jsou samozřejmostí. Pokud vás Lelo oslovil a poohlížíte se po rovnoceném společníkovi do života budeme se těšit, že se ozvete 

- cca 6 let
- částečně amputovaní zadní nohy
- FIV a FeLV negativní
- kastrovaný
- očkovaný, odčervený, odblešený
- čipovaný
- nachází se v DO v Praze
- podmínkou adopce podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 1500 kč