Rekord-manka

Pohlaví

Kočka

Věk

5 let
Icon: Kočka 5

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

SMUTNÁ REKORDMANKA - kočička se vrátila po pěti letech zpět. 
Bývalí majitelé od nás získávají titul "bezcitný špalek roku". Samozřejmě nás mrzí, že se to podepíše především na psychice a zdraví kočičky.
Kočičku si mladý pár vzal jako roztomilé koťátko. Po roce a půl se prý rozešli a slečna usoudila, že nemá ráda přítele ani kočku. A když si pán našel novou přítelkyni, tak ta kočky také nemusí, a tak z domu musí kočička. 
Opravdu bychom se neradi stali "půjčovnou koček". Těmto šelmičkám to nedělá dobře.
Bohužel po opakování těchto zkušeností, tím ztrácí kredibilitu i budoucí mladé páry, které u nás budou žádat o adopci kočky a doplatí na to opět kočky v depozitu. 
Kočička je zatím vyděšená, vystresovaná, smutná i rozčarovaná. Týden se schovávala pod postelí, je u naší kamarádky v dočasce v bytě. Když žila 5 let v bytě bylo nemyslitelné ji šoupnout do venkovního kotce, a jinde není místo.
Po týdnu už alespoň chodí po bytě a nechala se konečně vyfotit, hladit zatím ještě ne. Z výrazu její tváře je ale stále vidět to zklamání, ten smutek - není možné pochopit lidi, co tohle "dovedou" udělat bezbranému a závislému členovi rodiny.
Moc prosíme sdílejte, třeba se někdo ještě pro tuto krásnou želvamourinku najde a dá jí stabilní, milující a pečující domov už napořád. Je čistotná a po zabydlení a získání důvěry moc milá mazlinka. Kamarádka má psíka i kočičky a asi už i s nimi dobrý.
Nachází se v depozitu chlup nechlup Strakonice.