ELÍ se sestřičkou FAJROU - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

8 měsíců
Icon: Kočka 8m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: hřbitov Strakonice - původně z Jinína
Region: Jihočeský
Datum nálezu: 29.12.2020
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

Elí je 5 ti měsíční kotě, které někdo snad omylem odvezl v motoru, během vánočních svátků na parkoviště u hřbitova ve Strakonicích. Kočička vyvázla se zmrzačenou zadní nohou, popáleninami a zlomenou páteří. Už čekala jen na smrt v zimě. Naštěstí pro Elí to dobře dopadlo, nálezci ji odvezli do depozita a po výpravě na veterinu, kde ji dali dohromady, už je v bezpečí. Teď už dobře rehabilituje zadní packu, na kterou postupně přenáší váhu a nejspíš bude úplně normálně chodit.  Co nevidět jí doroste i oholená srst a tak se vyloupne v celé své kočičí kráse. Poslední připomínkou nešťastného výletu tak zůstane jen upálená špička ucha. (Zranění páteře nepoškodilo nervy a kočička nemá problém s vyměšováním ani s motorikou.)

Po smrti starého, hodného pána vyšoupli pozůstalí tři kočičky ven na ulici, do zimy. Kočičí mámu to stálo kvůli nachlazení a rýmě život, zůstala po ní koťátka Elí a Fajra. Elí je radostné kotě, co ke každému hned běží. Fajru chodila krmit místní hodná paní a po získání její důvěry, ji pani dovezla do Depozita. Momentálně se nachází  v domácí péči Mutěnické paní starostky.
Kočičky jsou vymazlené, hotové generátory na předení. Byly zvyklé žít v bytě, a pro jejich bezpečí to bude určitě lepší. 

Nejlepší by bylo, kdyby mohly najít společný domov v bytě a mohly si zase užívat sesterského života a hraní, ne bojovat v mraze o život . Obě jsou upředené mazlinky. 

Obecné podmínky adopce: Kočičky půjdou do adopce na adopční smlouvu, ve které se osvojitel zavazuje poskytnout kočičkám stabilní a bezpečný domov. Při adopci kotěte se osvojitel zavazuje ke kastraci v dospělosti kočky.
Není hrazen žádný poplatek.
Vážní zájemci se mohou ozvat přímo na zřizovatelku a odpovědnou osobu na tel.: 607 707 537