Karlovarská tlapka

Místo konání: Karlovy Vary
Kontakt: vencirna.kv@seznam.cz
Termín: 20.9.2014

Čas: 9:00

Karlovarská tlapka - voříškiáda 

20.9.2014 

Venčírna Karlovy Vary, ve spolupráci s firmou Psí sušenky od Agátky a odchytovou stanicí Petr Prokeš pořádá, první voříškiádu v historii Karlových Varů s názvem Karlovarská tlapka!


Přihlásit se mohou všichni páníčci z Karlovarského kraje a širokého okolí a jejich pejsci bez PP, kteří si chtějí užít super zábavný den.
Prozradit můžeme pouze 3 úkoly z 8, které budou muset naši závodníci předvést divákům a odborné porotě. Jsou to: předvedení pejska v kruhu, volná disciplína (max 2min) a nejlépe sehraná maska páníček + pes. Zbytek úkolů se naši účastníci dozví až na místě, aby se na ně nemohli dopředu připravit.


Bavit se budou jak účastníci, tak diváci, protože právě diváci budou hodnotit některé disciplíny s námi ( s odbornou porotou).
Vítáni jsou všichni, kdo si chtějí užít fajn psí den a dokonce i rodiny s dětmi, pro které je připraven celodenní program. Děti se mohou těšit na to, že se svezou na velkém koni, celý den je bude provázet kouzelnice Jana Sloupová z Františkových Lázní, která bude mít i sólo vystoupení v podobě kouzelnického představení. Dále se děti mohou těšit na tombolu, poutavou a naučnou přednášku o chování psů, kterou povede Petr Prokeš a nejen děti se mohou těšit na ukázky Agility, DogDancingu a Obran.


Účastníci budou soutěžit o hodnotné ceny, které nám věnovali naši sponzoři. Tímto jím mockrát děkujeme.
Oceňovat budeme první tři místa.
Speciální cena bude pro sympaťáka/sympaťačku ( pes / fena ) celé výstavy.


Další speciální cena bude pro pár, který nám zašle nejhezčí Selfie fotku. Selfie fotky nám prosím zasílejte na vencirna.kv@seznam.cz do 10.9.2014. Všechny fotky budou zveřejněny 15.9.2014, ale vítěze se dozvíte až v den voříškyády ( 20.9.2014).

Kdo by se chtěl Karlovarské tlapky zúčastnit a nemá pejska, tak i pro toho máme řešení. Je možnost si půjčit v Záchytném zařízení Vránov. Pro bližší info prosím pište na vencirna.kv@seznam.cz.

Prosíme za pejsky v útulku, kdo by jste jim chtěl nějak pomoci, můžete na akci přinést např., piškoty, pamlsky všeho druhu, obojky, vodítka, oblečky ( nemusí být nové, stačí takové, co se Vám válejí doma a nevíte už co s nimi ), konzervy, granule, obojky proti parazitům, atd… Bude u vstupu krabice, kam budete tyto věci moct dávat.

Část startovného poputuje do Odchytového zařízení Petr Prokeš. Protože lidi s dobrým srdcem se musí podporovat. :)

Startovné: 150kč
Vstupné pro diváky : 30kč dospělý / 10kč dítě ( ve vstupence pro dítě je již zahrnut 1x lístek do tomboly, svezení na koni, kouzelnické vystoupení a poutavá a naučná přednáška o chování psů)

Své přihlášky ve tvaru: Jméno, příjmení a jméno psa zasílejte na vencirna.kv@seznam.cz