Happy Dog Show 2023

Místo konání: Praha 6, kemp Džbán, Nad Lávkou 672
Kontakt: ht@happy-tail.cz
Odkaz: www.dog-show.cz
Termín: 06.05.2023 - 06.05.2023

Čas: 7:30 - 16:30

Ať už jste zkušeným psím nadšencem nebo jen hledáte novou zábavu, Happy Dog Show 2023 má pro Vás připraveno mnoho překvapení. A co je nejlepší - na naší akci se setkáte s lidmi, kteří sdílí Vaši vášeň pro psy a jsou připraveni s Vámi sdílet své zkušenosti a tipy.

Připojte se k nám na Happy Dog Show 2023 a prozkoumejte nejnovější trendy psího světa, budete ohromeni širokou škálou zajímavých aktivit, které jsou pro Vás připraveny. A nezapomeňte, že Happy Dog Show 2023 je nejlepší způsob, jak strávit sobotu se svým čtyřnohým kamarádem. Zaregistrujte se nyní a přidejte se k nám na Happy Dog Show 2023.

Tuto akci nesmíte minout, pokud jste milovníkem psů a rádi byste se zapojili do něčeho, co má smysl a pomáhá těm, kteří potřebují naši pomoc. S Happy Dog Show 2023 si můžete užít skvělý den plný zábavy a soutěží se svým nejlepším kamarádem - psem.

Akce se koná v krásném prostředí Divoké Šárky na Praze 6 a nabídne Vám bohatý program a nezapomenutelné zážitky. Tuto akci pořádáme pro podporu psů v nouzi, takže vaše účast bude mít význam. Můžete se přihlásit na výstavu, Tlapkiádu nebo soutěže, jako je Dítě a pes, Nejzajívější kostým a mnoho dalších. Navíc, občerstvení na akci je samozřejmostí, takže si můžete vychutnat chutné jídlo a pití.

https://www.youtube.com/watch?v=vkmAtr2OsJ4