Seminář OBEDIENCE s Petrou Florschuetz

Místo konání: Škola psích sportů Pet Center v Praze - Horních Počernicích
Kontakt: e-mail: woodloch@seznam.cz, tel. 777224614.
Termín: 1.10.2014 - 5.10.2014

Srdečně Vás zveme na SEMINÁŘ S PETROU FLORSCHÜTZ, který se koná 1.10. - 5.10. 2014 ve vytápěných prostorách Školy psích sportů Pet Center v Praze - Horních Počernicích.

Tento seminář je určen pokročilým, začátečníkům i těm, kteří chtějí s obedience teprve začít.

Petra Florschütz je velmi známá profesionální lektorka z Rakouska, původem z Čech, několikanásobná účastnice MS obedience, vrcholových soutěží IPO, držitelka dvou prestižních titulů CACIOB, účastnice mezinárodních závodů. Na svých seminářích se každému věnuje individuálně, má zkušenosti s různými plemeny psů. Seminář je veden v češtině.

Předpokládaný program:

  • středa večer (1. října) - úvodní setkání, seznámení s programem, dotazy a případně teorie
  • čtvrtek až neděle - cca 9 – 18hod. výcvik a práce s jednotlivými psy, kolem poledne pauza na oběd. V případě zájmu bude možné uspořádat v neděli odpoledne zkoušky nanečisto s rozhodčí Petrou Florschütz


Cena: 4.000 Kč za jeden tým (1 člověk s jedním psem) - zahrnuje úvodní setkání a 4 dny výcviku a případné zkoušky na nečisto

Cena za jednotlivý den: 1.100 Kč za tým (přednost mají zájemci o celý seminář)

Cena za diváka: 1.800 Kč za celý seminář nebo 500 Kč na den

Maximální počet cvičících týmů je 14. Toto omezení je především proto, aby se Petra mohla věnovat každému účastníkovi individuálně podle jeho potřeb.

Stravování: Na místě je možnost koupit si drobné občerstvení, studené nápoje, atd. Káva a čaj bude zdarma po celou dobu semináře. Oběd bude možné společně objednat z blízké restaurace (pizzerie). S halou sousedí McDonald´s.

Místo konání: Škola psích sportů (www.skola-psich-sportu.cz)

Přihlášky posílejte na mail woodloch@seznam.cz . Do přihlášky prosím napište své jméno a kontaktní údaje (mail a telefon) a ke jménu psa i plemeno, věk a stupeň výcviku. Platbu za seminář posílejte na účet č. 670100-2206361118/6210 a jako VS uveďte své tel. číslo.

S případnými dotazy se obracejte na e-mail: woodloch@seznam.cz nebo na tel. 777224614.