Běh pro PESOS 2014

Místo konání: Praha - Hostivařský lesopark
Kontakt: pesos@pesos.cz
Termín: 30.8.2014

Běh pro PESOS 2014


PESOS o.p.s.  pořádá v sobotu 30.8.2014 2. ročník akce Běh pro PESOS 2014. Jedná se o akci, kde bude bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi, pro pejskaře i nepejskaře. Na akci bude křest charitativního kalendáře 2015, který PESOS o.p.s. nafotil se psy a kočkami s útulků ve spolupráci s mnoha známými osobnostmi právě na podporu organizace PESOS o.p.s. Na akci bude zároveň probíhat nabídka psů z útulků, které si mohou návštěvníci na místě osvojit.

Hlavní bodem akce Běh pro PESOS 2014 bude charitativní caniscrossový závod jak pro dospělé tak i dětské závodníky. Veškerý zisk z dobrovolného vstupného i ze závodů, bude věnován PESOS o.p.s., na dárcovské projekty (nákup krmiva a materiální pomoci do útulků atd.). Akce Běh pro PESOS 2014 bude probíhat pod záštitou  Hl. m. Prahy a paní radní Štvánové.

V rámci doprovodného programu nám předvedou ukázky práce svých psů kynologové Policie ČR, ukázky práce jízdní Policie ČR. Dále ukázky zdravotní záchranné služby veterinární Pet-medic a ukázky psích sportů.
Pro děti bude nachystán program s klaunem Mirečekem a klaunkou Leontýnkou, kteří pro děti připravili tanečky, písničky a dětskou celodenní dílničku. Děti si budou moci malovat a navlékat korálky. Připraven je pro ně i malování pískem, které na akci zajistí firma CISAPI s.r.o. a třpytivé tetování od firmy Hex ART. Dále budou připraveny 3 nafukovací hrady, které nám zapůjčil Letní sněhulák.

Po celou dobu akce bude probíhat nabídka psů z útulků Depozitum Beruška, útulek Kutná Hora a Láska ke zvířatům o.s.  které si mohou návštěvníci na místě osvojit. Součástí akce bude i charitativní sbírka chovatelských potřeb. Návštěvníci mohou nosit krmivo, pelíšky, škrabadla, hračky a další potřeby pro psy a kočky, které si po skončení akce rovnou odvezou útulky, které se akce zúčastní.

PŘIHLÁŠKA