Tellington TTouch WS - TTouch doteky a bandáže

Místo konání: Hostinec Jeníkovice
Kontakt: ttouchcz@gmail.com
Termín: 8.8.2021

Čas: 10:00 - 17:00

Jmenuji se Marta Mannelová a ráda bych vás pozvala na workshop Tellington TTouch zaměřený na TTouch doteky. (www.ttouch.cz)
V tuto chvíli jsem jediná TTouch trenérka v ČR. Absolvovala jsem tří leté studium metody ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher.
Svoje znalosti TTouch a nejen jeho neustále doplňuji a rozšiřuji.
Aktivně se věnuji práci se zvířaty při soukromých sezeních, ale i skupinových trénincích.

Tellington TTouch:

Jedná se techniku, která byla sestavena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům. Tellington TTouch Trénink je jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu, harmonii a upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí.
TTouch doteky mohou psům pomoci ve všech myslitelných životních situacích. Přesvědčivých úspěchů dosáhli lidé v domácím prostředí u svých mazlíčků například u následujících problémů: bázlivost, agresivita, nervozita, nekontrolovatelné štěkání, strach z osamělosti, nedostatečná ovladatelnost, sklony k ničení, strach z jízdy automobilem a hyperaktivita. Pomáhají i při hojení zranění, rehabilitaci, při artróze, alergiích atd.
Co vás čeká:
Během jednodenního workshopu projdeme základy TTouch doteků a jejich možné využití, seznámíme se s bandážemi a v neposlední řadě se dozvíme, jak své zvíře víc vnímat, rozumět mu a prohloubit vzájemný vztah.
Cena:
1400,- za cvičící tým
840,- za diváka
V ceně jsou zahrnuty studijní materiály a osvědčení o absolvování.
Pokud si nejste jistí, jestli je akce vhodná pro vašeho psa, kontaktujte Martu Mannelovou pres FB nebo na emailu ttouchcz@gmail.com
Kdy a kde:
neděle 8. 8. 2021
Hostinec v Jeníkovicích u HK

Více informací naleznete zde: https://www.facebook.com/events/1315252105512908/?ref=newsfeed