Výcvikový tábor s Honzou, Janem a Monikou ve Volenicích

Místo konání: DOG CENTER AJAX
Kontakt: farkacj@gmail.com, tel: 737805386
Termín: 24.8.2020 - 30.8.2020

Čas: 12:00

Výcvikový tábor stopa, poslušnost a obrana ve Volenicích s Honzou, Janem a Monikou 24.-30.8. 2020

Na co se můžete těšit:

Každý den si budete moci vybrat, co chcete trénovat - dopoledne budou na place probíhat poslušnosti, odpoledne obrany a na přilehlých polích a loukách budete moct stopovat. Jsme tři trenéři, každý na svou disciplínu, takže si vás rozebereme a budeme mít dost času se každému individuálně věnovat.
První dny nám ukážete, jak trénujete, a pojmenujeme společně největší chyby. V dalších dnech se pokusíme vše vylepšit a ukážeme vám cestu k lepším a stabilnějším výkonům.
Příjezd je v pondělí od 12:00. Kdo bude mít zájem, může už v pondělí odpoledne kousat nebo jít na stopu. Odjezd na stopy bude ve 14:00 a ve stejný čas začnou na place obrany.
První jídlo je pondělní večeře, poslední je nedělní oběd. V neděli dopoledne bude ještě probíhat poslušnost, po obědě balení a odjezd.

Kdo se může tábora zúčastnit?

Každý, kdo se zajímá o výcvik stop, poslušnosti nebo obran.
Jsme tu pro vás, co začínáte a chcete začít dobře, i pro vás, co už jste začali a chcete se zlepšit popř. vyřešit nějaký problém, naučit se něco nového.
Zúčastnit se mohou štěňátka od 3-4 měsíců (ano, již v tomto věku je dobré začít s výcvikem - samozřejmě hravou formou s ohledem na zdravý rozvoj štěněte) kde vám pomůžeme položit správné základy pro další výcvik i starší, zkušení psi, kde je potřeba něco opravit, vylepšit nebo se naučit něco nového.