LETNÍ VÝCVIKOVÝ TÁBOR / IGP SUMMER TRAINING CAMP KUTNÁ HORA 2020

Místo konání: Kutná Hora
Kontakt: vycvikovevikendy@seznam.cz, 776 046 949
Termín: 6.7.2020 - 11.7.2020

Čas: 8:00

Tábor je zaměřen především na závodní přípravu psů v obranách a poslušnosti s individuálním přístupem. Určeno především pro vážné zájemce všech úrovní, kteří se chtějí v tomto sportu realizovat. Počet nabízených volných míst pro zájemce se psy je 16 dvojic. Vzhledem k nadstandardním ubytovacím kapacitám jsou k dispozici místa pro diváky. Ubytování formou vícelůžkových pokojů. Podmínkou účasti je platný očkovací průkaz a dobrý zdravotní stav psa.

ZÁZEMÍ: Oplocený areál o rozloze 1,3 ha leží v okrajové části města obklopen přírodou s vlastní asfaltovou příjezdovou cestou a prostorným parkovištěm, umělé osvětlení cvičební plochy, 53 odkládacích kotců, luxusní kompletně vybavená klubovna (2012) s veškerým zázemím (WC, sprchy, plně vybavená kuchyň, bar s možností výčepu, 2 lednice, samostatný mrazák...), ubytovna s kapacitou nad 30 míst, 2 samostatné ubytovací buňky, dětské hřiště, k dispozici gril. Areál je vybaven veškerým potřebným vybavením a pomůckami pro většinu současných výcvikových trendů.

STRAVOVÁNÍ: Možnost zajištění dovozu obědů s možností širokého výběru jídla. K přípravě večeří k dispozici velký gril a nebo mimo jiné si můžete vybrat z mnoha dostupných možností dovozu jídla z nejrůznějších kutnohorských podniků.

KULTURA: Areál se náchází několik minut chůzí od historického centra Kutné Hory. Informace o tomto malebném městě a širokou paletu kulturního vyžití naleznete na http://www.kutna-hora.net/.