Letní výcvikový tábor hoopers a dogdancing

Místo konání: Stará Paka
Kontakt: katyvein@seznam.cz
Termín: 4.8.2020 - 8.8.2020

Čas: 18:00

Zveme vás na první ročník tábora :-) věříme, že bude pohodový,jako
všechny předchozí tábory u nás v Podkrkonoší.
Moc se na vás těší Katy & Petra.


Letní výcvikový tábor hoopers & dogdancing
Termín 4.8.-8.8. 2020
Tábor se bude konat v prostorách ZKO Stará Paka.
Program:
Úterý 4.srpna - příjezd po 18 hodině - ubytování, večer proběhne informační schůzka+ teorie
středa - sobota bude probíhat dvoufázový trénink, vždy dopoledne a odpoledne
sobota 8. srpna - dopoledne trénink, po obědě trénink nebo táborové závody, odjezd v odpoledních hodinách.

HOOPERS
Instruktor:
Petra Pekárková
Cvičím pomocí pozitivní motivace a využívám principů klikr tréninku. Pracuji shapingem i luringem, shaping upřednostňuji, ale vždy záleží na konkrétním chování, jež chci naučit. Týmy, které u mě trénují, mají samozřejmě na výběr, vždy se jim snažím vysvětlit, která metoda má jaké výhody/nevýhody a proč si myslím, že je pro jejich psa či tým jedna z nich výhodnější.
Do práce s klikrem nikoho nenutím, ale povětšinou se nakonec stejně dostaneme alespoň ke klikrovému slovu (tzn. slovnímu markeru). Ráda bych poznamenala, že se opravdu není čeho bát, i když práci s klikrem či pozitivku absolutně neznáte. Není to nukleární věda, ani raketové inženýrství :)

Více informací: http://clickdog.cz/trener-petra/

DOGDANCING
Instruktor: Kateřina Veinlichová

Katka závodí v dogdancingu od roku 2005, kdy začínala se svojí kříženkou Britou. Společně se jim podařilo získat titul MČR, vícemistra, druhéhovícemistra atd. Společně také reprezentovaly ČR na několika mezinárodních závodech v zahraničí. Brituška je mezinárodní vítězka Maďarska, Rakouska, Německa atd. Nyní si užívá zaslouženého důchodu a její nástupkyní se stala australská kelpie Angie, která dělá paničce samou radost. A kromě toho, že jste ji mohli vidět coby televizní star, tak vyhrála mezinárodní závody v Německu (Klasse 2). Mistrovství Německa 3. místo v Klasse 2. Splněny podmínky pro přestup do Klasse 3. Ukázky dogdancingu v USA a reprezentace ČR na Crufts 2015, OEC 2016 atd.
Mezinárodní závody-Vídeň 1.místo, Mnichov 2.místo
German Open- vícemistr Německa 2019
Mnichov mezinárodní závody Klasse 3 1.místo
Lipsko mezinárodní závody Klasse 3 1.místo

Příprava na zkoušky prvního stupně a druhého stupně, výklad pravidel, videoprojekce, individuální trénink, příprava na závody.

Informace:
Trénovat budeme 2x denně, účastníci budou rozděleni na skupinky dle pokročilosti a zkušeností. Na konci pobytu Vás čeká malé překvapení :-))
Možná kombinace nebo pouze jeden sport.

Ubytování: Ve vlastních stanech v areálu cvičáku. V budově jsou k dispozici toalety a sprcha s teplou i studenou vodou.
Pro účastníky, kteří upřednostňují bydlení pod střechou možnost domluvit ubytování v okolních penzionech či hotelích. Tato forma ubytování není zahrnuta v ceně tábora, každý účastník si ji platí sám.

Stravování: Vlastní, pořadatel nezajišťuje. Pro zájemce bude domluvené dovážení obědů z bio restaurace za příznivé ceny, možnost objednání pizzy, hamburgerů atd. V klubovně k dispozici vybavená kuchyňka (lednice, rychlovarná konev atd.)