Pejskárium mini - BARF - MVDr. Milan Štourač

Termín: 4.4.2020

Čas: 9:30 až 17:00

Registrace na akci a prodej vstupenek probíhá od 9.2.2020; 20:00

Rychle pro diář, tahle akce nesmí žádnému barfaři uniknout.
Krmení syrovou stravou neboli BARF už dneska zdaleka není neznámý pojem a většina těch, kteří masem krmí si tuhle metodu nemůžou vynachválit.

Jelikož je ale v tomhle směru potřeba mít aspoň základní přehled a dostatek informací, rozhodla jsem se do Prahy pozvat jednoho z největších odborníků na krmení masem u nás - pana doktora Štourače, od kterého budeme mít možnost celý den čerpat informace.

Jelikož pan doktor působí především v Brně, máte skvělou příležitost potkat se s ním v Praze a získat odpovědi na otázky, které vás kolem krmení masem nejvíc pálí.

Kdo je MVDr. Milan Štourač CSc.?
🦴 veterinář, specialista na vnitřní nemoci malých zvířat
🦴 mezinárodní rozhodčí exteriéru
🦴 dlouholetý chovatel německých dog

Narozdíl od Pejskárium konferencí, kde se setkáváme ve větším počtu a věnujeme se více tématům, Pejskárium mini je akce zaměřená na jedno konkrétní téma, kde půjdeme více do hloubky. Počet účastníků je omezen na 50 míst a setkáme se tentokrát příznačně v Toulcově dvoře, ekologickém středisku hlavního města v Hostivaři. Mimo jiné je tu taky malá farma s typicky českými plemeny hospodářských zvířat, takže máte v přestávce možnost zrelaxovat v kousku přírody uprostřed Prahy.

Organizační informace:
📆 4.4.2020
⏰ 9:30 - 17:30
📍 Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, z.s., Kubatova 32/1, Praha 10 - Hostivař
💵 Vstupné: 700,-
Registrace na akci a prodej vstupenek od 9.2.2020; 20:00
V ceně vstupného je zahrnuto pití a drobné občerstvení po celý den.