HARD DOG RACE Base ČR

Místo konání: Opatov u Svitavy
Kontakt: +420734122166
Odkaz: www.harddograce.cz
Termín: 14.09.2019 - 14.09.2019

Čas: 8:00

REGISTRACE BUDE JIŽ BRZY SPUŠTĚNA A TO V DRUHÉ POLOVINĚ ČERVNA!!

HDR NENÍ JEN TAK OBYČEJNÝ ZÁVOD - PODSTATOU JE SI ZÁVOD POŘÁDNĚ UŽÍT A TO SPOLEČNĚ SE SVÝM ČTYŘNOHÝM PARŤÁKEM A TO NAPLNO!! 

O nás:

Hard Dog Race je překážkový závod, který absolvují pes a jeho majitel. Společnými silami musejí překonat speciálně sestavené překážky, hromady bahna, litry vody a někdy trpké kopce. K účasti na závodu nepotřebuje ani jeden z nich žádný speciální výcvik, závodit může pes jakéhokoliv plemene . Cílem všech závodů je poskytnout účastníkům i divákům nezapomenutelný zážitek.
Náš závod je ve své podobě a součastné době ve světě psích sportů vyjímečný.
Je samozřejmostí, že dodržování zákonů o ochraně zvířat je povinností každého majitele psa a také každého občana. Jako zakladatelé a organizátoři závodů Hard Dog Race zastáváme názor, že pes není "pouze" žijícím tvorem, ale zvířecím partnerem, přítelem a členem rodiny. Proto si zaslouží zvláštní pozornost, úctu a lásku. Víme, že toho můžeme dosáhnout, když si osvojíme správnou kulturu výchovy psa, kterou následně budeme využívat ve všedních dnech. Proto si Hard Dog Race stanovil cíl zlepšit toto soužití a to veškerými dostupnými formami: hlavně správným vzorem a šířením znalostí.
Věříme ve přátelské soužití mezi majiteli psů a těmi, kteří psa nemají. Základem je vzájemný respekt a přijetí názoru opačné strany. Jsme přesvedčení, že bezkonfliktní soužití záleží i na nás. Věříme, že jsme schopní přispět a dosáhnout tak vytyčeného cíle s pomůckami, které máme k dispozici.
Úpřimě doufáme, že jednou bude psí kultura na tak vyspělé úrovni, kdy útulky budou skoro prázdné. Bohužel podpora útulků je pouze dočasnou léčbou příznaků. Prvotním řešením je, když se snažíme o to, aby se tam psi ani nedostali. Správná cesta je, když učíme děti již od útlého věku, že psi jsou citlivé bytosti, které nemohou být jen odhozeny nebo chovány nezodpovědně.

Akci svojí účastí podpoří i Hana Bohme, která pomáhá zmírnit pytláctví v Kongu a jakožto úplný laik a „nesportovec“ přijala naši výzvu a vyběhne na trať se svým čtyřnohým parťákem a přáteli. Povzbuzení v cílové rovince bude dodávat oblíbený zpěvák a moderátor Raego (Ladislav Pham). Akce HDR podpoří řadu charitativních organizací jako jsou Dočasky.cz, Běhejme a pomáhejme útulkům, Srdcaři, Záchranná stanice Zelené Vendolí nebo online registr psích dárců krve Červená tlapka a materiálně přispějí i sponzoři jako Fitmin, Julius-K9, Karcher, Auto-Louda, Obec Opatov a Pardubický kraj.

Víme co znamená, když se hýbe šest nohou naráz, když dvě srdcebijí najednou a když v cílí jste neskutečně hrdi! Děláme vše proto, aby co nejvíce z účastníků mohlo zažít tento nepopsatelný pocit.

Více se dozvíte na našich webovych stránkách nebo dejte "LIKE" a "SLEDOVAT" naší stránce na FB a nic důležitého Vám zaručeně už neunikne!!

                            "BUĎTE HARD, BUĎTE HARD DOG RACE ".........

Těšíme se na každého z Vás, na Vašeho psího parťáka, přátelé i rodinu!!