Kurz speciál - Pes Pomocník

Místo konání: Přestavlky
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 19.8.2018

Čas: 16:30–20:30

Nemáte čas na dlouhou procházku? Nudí se váš pes, má moc energie, je nevybitý a doma "zlobí"? Zaměstnejte ho! Unavte mu hlavu. Psa můžete naučit spoustu užitečných věcí a udělat z něj svého pomocníka. Pes se zabaví, vy si ušetříte práci. Pes bude spokojenější a tím i vy.
Výcvik je založený na pozitivním přístupu ke psovi a jeho motivaci. Se svým psem si budete (užitečně) hrát a zároveň posilovat váš vzájemný vztah.

Pes se může naučit:
- přinášení, odnášení, uklízení věcí
- stahování prádla ze šnůry, podávání, uklízení do koše
- otvírání a zavírání dveří, šuplíků,
- vyhledání a podávání konkrétních předmětů a věcí (kartáček na zuby, hřeben, ovladač, peněženka, klíče, čepice, kolíček, noviny, bačkora, tužka, deštník...)
- svlékání člověka (stahování ponožek, rukavic, kalhot, bundy, čepice...)
- otvírání a zavírání dveří, šuplíku, zmáčnutí vypínače apod.
- nakupování
- další činnosti podle vašeho přání a potřeb

Kurz PP je určen pro psy malé, velké, klidné, "hyperaktivní", sebevědomé, bázlivé, mladé, staré, zdravé i s určitým handicapem nebo v rekonvalescenci. Cviky a náročnost úkolů přizpůsobíme individuálně každému psu. Přijít můžete s kterýmkoliv psem bez ohledu na plemeno, velikost a vycvičenost. Skvělým pomocníkem může být čivava i bernardýn. Není nutné mít žádné speciální znalosti ani dovednosti (týká se psa i páníčka), pes nemusí umět předem vůbec nic. Stačí, když má chuť k jídlu :-).

PŘIHLÁŠKY: hlaste se prosím vždy předem písemně prostřednictvím facebooku Psí školy Bobík, události nebo na e-mail iveso@seznam.cz. Pouhé odkliknutí "zúčastním se" na události nestačí a není považováno za přihlášení.

Facebooková událost