Útulkové jaro

Místo konání: Zlín
Kontakt: hana.zabranska@gnj.cz
Termín: 27.4.2018

Čas: 15:00

V pátek 27. dubna 2018 se ve Zlíně uskuteční již desátý ročník akce Útulkové jaro pořádané prostřednictvím neziskového projektu Němá tvář. Jednodenní událost se bude konat v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava. Projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se skládá ze spousty aktivit pro děti, soutěží a vystoupení. Smyslem celé akce je nejen podpořit útulek, ale i seznámit širokou veřejnost s jeho zvířecími obyvateli.

Program letošního Útulkového jara bude zahájen v 15 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na Taneční vystoupení dětí z kroužku "Zdravý rozvoj dítěte" z centra Akropolis v Uherském Hradišti pod vedením Míši Březnické. Se svým hudebním vystoupením se představí mladá zlínská dvojice - Markéta Vodičková & Filip Vítů. Z psího salonu Dog Wellness přijede Denis Groeger, který ukáže, jak správně pečovat o pejsky. Na programu nebude chybět ani tradiční hromadné venčení pejsků.

Pro návštěvníky je také připraveno bohaté občerstvení, jako je cukrová vata nebo oblíbené cupcakes od Evičky Cupcake kitten. Pro děti jsou připraveny soutěže, vyrábění ozdob a malování na obličej. “Letošní novinkou na programu je tombola, kdy návštěvníci přinesou zvířátkům deky nebo dobroty, a tak se dostanou do slosování o spoustu cen,” uvádí projektová manažerka Pavlína Fardová. Na konci akce nebude chybět pořádný táborák, u kterého si budou moci návštěvníci opéct špekáčky.

www.nematvar.utb.cz