Workshop Tellington TTouch s Martou Mannelovou

Místo konání: Svitavy
Termín: 7.4.2018

Čas: 10:00–17:00

Přijměte pozvání na jedinečný workshop Tellington TTouch pod vedením Marty Mannelové, jediné Tellington TTouch Trenérky P1 v ČR, která absolvovala tříleté studium této metody ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher. Aktivně se věnuje práci se zvířaty nejen během soukromých sezení, ale i při pravidelných návštěvách útulků.

Tellington TTouch:

Jedná se techniku, která byla sestavena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům. Tellington TTouch Trénink je tedy jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu a harmonii. Pomáhá upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí.

Dotyky TTouch mohou psům pomoci ve všech myslitelných životních situacích. Přesvědčivých úspěchů dosáhli lidé v domácím prostředí u svých mazlíčků pomocí těchto dotyků například u následujících problémů: bázlivost, agresivita, nervozita, nekontrolovatelné štěkání, strach z osamělosti, nedostatečná ovladatelnost, sklony k ničení, strach z jízdy automobilem a hyperaktivita. Ale pomáhají i při hojení zranění, rehabilitaci, při artróze, alergiích atd.

Co vás čeká:

Během jednodenního workshopu projdeme základy TTouch doteků, které jsou nosným kamenem této metodiky. Seznámíte se s bandážemi, které pomáhají i v případě zdravotních problémů zvířete. Se svým pejskem si zkusíte i práci na hřišti. Naučíte se jak pracovat s vodítkem a postrojem a v neposlední řadě se dozvíte, jak své zvíře více vnímat, rozumět a hlavně ho respektovat.

Cena:

  • 1 300,- za cvičící tým (obsahuje studijní materiály a osvědčení o absolvování) – 12 volných míst
  • 600,- za diváka – 8 volných míst (obsahuje studijní materiály)

POZOR!

Psi musí být schopni fungovat mezi ostatními psi a lidmi na semináři. Pokud si nejste jistí, jestli je akce vhodná pro vašeho psa, kontaktujte Martu Mannelovou pres FB.

Kdy a kde:

Sobota 7.dubna .
Místo bude brzy upřesněno . K dispozici je WC i kuchyňka, základní občerstvení, káva a čaj bude zajištěna :-)

Facebooková událost