Vánoce v útulku

Místo konání: Lhotky 60
Termín: 23.12.2017

Čas: 9:30–15:00

Poslední den před Vánoci pro pejsky v útulku ozdobíme stromeček, vezmeme je na pořádnou procházku (snad) zasněženým lesem a na závěr si dáme něco dobrého na zahřátí při rozbalování dárků.

Přijde i psí Ježíšek?

Jasně, rozbalování dárků pod stromečkem nebude chybět. Na světě je ale tolik pejsků, že to Ježíšek sám nezvládne. Pomůžete Ježíškovi? Dárek od vás udělá pejskům a celému útulku pod stromečkem ještě větší radost.

V dopisech Ježíškovi se objevilo:

*dřevitá vlna (jako podestýlka do boudiček)
*poštovní obálky C4 (velikost vhodná pro rozměr A4)
*konzervy s velkým obsahem masa (>80%)
*pytle na odpad (malé, velké + pevné)
*doplňky k úklidu: kuchyňské papírové utěrky, bezchlorová dezinfekce, čistič na podlahy, cif, jar,…
*jakékoliv dřevěné/papírové/kůrové brikety (přes noc vydrží déle hořet a udržet teplo) do karantény
*plastové dózy s uzavíratelným patentem
*jakékoli plastové dózy na potraviny (pro přípravu zeleniny) – ideálně objem 0,5 -1 litr
*průhledné krabice s víkem na uskladňování VŠEHO :) Ideálně typ "ikea"

Program

Celý den bude probíhat ve volném stylu. To znamená, že můžete přijít kdykoli během dne, vzít třeba nějakého pejska na procházku, nebo jen tak poklábosit. Ke klábosení připravíme i teplý čaj na zahřátí. Na místě bude (jako již tradičně) fotit Irena Vanišová photographer. V tento den bude možná i přímo adopce dospělého pejska (štěňata před Vánoci do adopce nevydáváme).

Dárky pro vaše blízké na poslední chvíli

Chybí vám nějaký dárek pro vaše blízké? Zachráníte to u nás. Na vánočním setkání budeme mít některé věci z našeho charitativní zboží. Rozhodně nebudou chybět kalendáře, darovací certifikáty a hračky pro psy. Jejich koupí potěšíte nejen své blízké, ale i nás a naše svěřence.

Můžete vzít i vlastní pejsky, aby nebyli ochuzeni o výlet nebo procházku (ať jen samostatně po okolí, pokud návštěvu útulku spojíte s výletem, nebo s útulkovým psím kamarádem). Prosíme ale, berte na vědomí, že ne všichni útulkoví psi se snesou s jinými. Také prosíme nevoďte vaše pejsky do areálu útulku, kvůli bezpečnosti.

Facebooková událost