Komunikační lekce pro psy

Termín: 17.6.2017

Čas: 9:00–18:00

Přijměte pozvání na komunikační lekce pro psy i jejich majitele :-) Chcete vidět, jak Váš pes komunikuje s jinými psy? Chcete lépe porozumět jejich vzájemnému rozhovoru a zjistit, jak se Váš pes v přítomnosti cizích psů cítí? A chcete vědět jak mu můžete pomoci v klidu potkávat a míjet jiné psy?

Komunikační lekce jsou vhodné pro všechny majitele psů, kteří se chtějí naučit číst komunikační signály jak mezi psy, tak i svého psa vůči majiteli. Společná komunikace Vám pomůže vybudovat si se svým psem vztah plný důvěry, a pomůže Vám ke klidnějším procházkám či soustředěnému výkonu ve sportech. Akce je vhodná i pro psíky, kteří nevhodně reagují na přítomnost jiných psů, a to jak strachem, agresí tak i přílišným vzrušením.

Trénink je vedený pomocí posilování bez použití korekcí a trestů! Využíváme moderní metodiky zahraničních trenérů jako jsou Grisha Stewart, Leslie McDevitt, Dr. Sophie Yin, Emma Parsons či Emily Larlham.

Náplň:
Během komunikačních lekcí si vysvětlíme jak poznáte jak se Váš pes cítí - jak vypadá uvolněný nebo napnutý pes, jak se projevuje nástup stresu u psů (konejšivé signály) a jak tyto signály včas poznáte... Ukážeme si také jak můžete pomoci svému psu, aby lépe zvládal tyto běžné životní situace.

Během dne se budeme zabývat zhodnocením jednotlivých týmů, pejskům dopřejeme bezpečné komunikační lekce přes plot jak se psy tak i s fenami a rozebereme si komunikační signály u každé dvojice psů. Ukážeme si jak správně pracovat se psem na vodítku i jak na klidné potkávání cizích psů. V případě hezkého počasí se budeme věnovat také relaxačním technikám :-)

Facebooková událost