Psí pojetí aneb "Jak pes vnímá"

Místo konání: Žebětín
Kontakt: kvasnickovar@seznam.cz
Termín: 18.5.2014

Čas: 10:00

Psí pojetí aneb "Jak pes vnímá"  

Přijďte si poslehnout velmi zajímavé příběhy dnes již šťastných psů, které většina lidí již odepsala a označila za nenapravitelné či vhodné k utracení, dozvíte se spoustu inspirativních řešení a zároveň přispějete na konto leopardů v nouzi.

Benefiční přednáška spojená s workshopem na téma "Psí vnímání", jejímž obsahem bude přednáška Terezy Hladké zaměřená na vývoj psa, konejšivé signály, vliv stresu na kvalitu psího života, agresi apod. Po přednášce bude následovat několik bloků, kde budou hovořit majitelé psů s vážnými "problémy", povyprávějí Vám o tom, jak pracovali např. s týraným psem, extrémně bázlivým psem, "agresivním" psem aj.
Veškerý výtěžek z této akce půjde na konto Leopardů v nouzi (z celkové vybrané částky budou uhrazeny pouze náklady přednášejících).

Výše platby je víceméně dobrovolná, minimálně však 250 Kč/osobu. Když budete chtít dát víc a přispět tak na pejsky, meze se Vám nekladou :) Úhrada bude probíhat na místě.
Místem konání je restaurace U Richarda v obci Žebětín, nedaleko Brna.

Cca
10:00 - 13:00 proběhne samostatná přednáška
13:00 - 13:30 oběd (žádoucí je se najíst v restauraci, která nám v rámci této akce zapůjčila salonek zcela zdarma)
13:30 - 16:00 diskuze s pozvanými hosty

Pokud máte zájem se akce zúčastnit, přihlaste se prosím co nejdříve na e-mailu kvasnickovar@seznam.cz, nebo prostřednictvím formuláře níže. Pokud se budete přihlašovat e-mailem, uveďte jméno a příjmení, počet osob, aktuální telefonní kontakt na sebe. Kapacita je omezena na 20-25 lidí.

Může dojít ke změně termínu, která by byla dopředu avizována.

FB událost

PŘIHLÁŠKA