Letní výcvikový tábor agility + dogdancing

Místo konání: Nemošice
Kontakt: katyvein@seznam.cz
Termín: 8.7.2017 - 14.7.2017

Čas: 16:00

LVT agility a dogdancingu 8.7-14.7 2017
Místo: zko Pardubice- Nemošice
Program:

  • sobota 8. července - příjezd po 16 hodině - ubytování, večer proběhne informační schůzka
  • neděle - čtvrtek bude probíhat dvoufázový trénink, vždy dopoledne a odpoledne
  • pátek 14. července - dopoledne táborové závody, odjezd v odpoledních hodinách

Agility: Individuálně se budeme věnovat každému týmu. Zaměříme se na zvládání a trénink jednotlivých překážek, sekvencí i celé dráhy. Budeme se snažit nalézt optimální styl vedení na parkuru, zvládání zón a rozlišování jednotlivých překážek.


Instruktor: Barbora Mandíková
Agility se věnuji jako závodník od roku 2007.
Od roku 2008 se věnuji i trenérství agility. Nyní jsem instruktor v klubu Jumpingdogs Lednice.
V současné době běhám se dvěma border koliemi,starší Denny se pyšní titulem A3CH Emotikona smile. S Dennym jsme reprezentanty ČR pro rok 2011 na EO a IMCA, pro rok 2013 IMCA. V roce 2012 se nám podařilo získat titul vicemistr družstev LA na MČR a v roce 2014 se nám podařilo získat titul vicemistr družstev LA na IMCA. Mladší Wookiee již startuje v kategorii LA3, v roce 2015 se nám podařilo kvalifikovat na EO, kde jsme ve finále skončili 14., kvalifikoval se také na IMCA, kde vybojoval titul vicemistr družstev LA a stal se mistrem družstev LA na MČR. V roce 2016 se stali s Wookieem v jednotlivcích 1. vicemistry na mistrovství border kolií a na MČR vybojovali titul 1. vicemistr družstev LA.

Dogdancing: příprava na zkoušky prvního stupně, výklad pravidel, videoprojekce, individuální trénink, příprava na závody.


Instruktor: Kateřina Veinlichová
Katka závodí v dogdancingu od roku 2005, kdy začínala se svojí kříženkou Britou. Společně se jim podařilo získat titul MČR, vícemistra, druhéhovícemistra atd. Společně také reprezentovaly ČR na několika mezinárodních závodech v zahraničí. Brituška je mezinárodní vítězka Maďarska, Rakouska, Německa atd. Nyní si užívá zaslouženého důchodu a její nástupkyní se stala australská kelpie Angie, která dělá paničce samou radost. A kromě toho, že jste ji mohli vidět coby televizní star, tak vyhrála mezinárodní závody v Německu (Klasse 2). Mistrovství Německa 3. místo v Klasse 2. Splněny podmínky pro přestup do Klasse 3. Ukázky dogdancingu v USA a reprezentace ČR na Crufts 2015, OEC 2016 atd.

Informace:
Trénovat se bude 2x denně, účastníci budou rozděleni na skupinky dle pokročilosti a zkušeností. Na konci pobytu Vás čeká malé překvapení :-))
Možná kombinace agility+dd nebo pouze agility nebo dogdancing.

Facebooková událost