Dobročinný bazar Psí život

Místo konání: La Fabrika, Praha
Termín: 26.11.2016

Čas: 10:00–17:00

Přijďte na náš dobročinný bazar, který je založen na jednoduchém principu prodeje darovaných (nových i již použitých) věcí. Výtěžek z bazaru jde pak na pomoc zvířatům v nouzi.

Zbavte se přebytečných věcí, anebo naopak přijďte nakoupit - věci pro zvířata, sportovní vybavení, pěkné kousky oblečení, hudba, věci do domácnosti, prostě jakékoliv zachovalé poklady. Obojím pomůžete dobré věci a konkrétním zvířatům.

Příjem věcí do prodeje: v obchodě „Máme rádi psy“, Újezd 11, Praha 5, každý všední den mezi 10-18 hodinou. Do bazaru přijímáme jen věci nepoškozené a prodeje schopné, protože čím více věcí se prodá, tím více peněz se pro zvířata vybere.

Na bazaru nám bude "asistovat" i pejsek Brit, kterého jsme zachránili v květnu tohoto roku a který je již teď volný k adopci :-) Třeba tu zrovna najde novou paničku či páníčka :-)

Na místě se také můžete informovat o našem spolku Psí život, který se jako jediná organizace v ČR cíleně zabývá pomocí zvířatům, která patří lidem bez domova.

Na akci bude také možné zakoupit právě vydaný charitativní kalendář Psí život, více o kalendáři najdete na www.psizivot.com/kalendar.

Facebooková událost