KOMUNIKAČNÍ VÍKEND PRO PSY ZDOBÍN

Místo konání: Zdobín
Kontakt: 736 670 497
Termín: 14.5.2016 - 15.5.2016

Čas: 10:00 - 18:00

Program - co vás čeká a nemine:
"Komunikační lekce pro psy, aneb nejlépe vás naučí mluvit rodilý mluvčí"

Komunikační lekce jsou zaměřeny jak na psy, tak na psovody.

Psy učíme ovládat psí komunikaci a tím i lépe zvládat každodenní setkání s jinými psy. Komunikační lekce mohou pomoci psům všech povah i věku (od nejistých a bojácných psů psů až pro ty s vysokým stupněm sebevědomí a agrese).

Třebaže se psy dokážeme spoustu věcí natrénovat, měnit jejich chování a dokonce i emoce, pořád jsme jen jiný druh: nevyceníme správně špičáky, zježením srsti říkáme jen to, že je nám zima, a ohledně vrtění ocasem... škoda slov. Nejlépe naučí naše psíky používat psovštinu zase jen jiný pes, a od toho jsou naše komunikační lekce pro psy. Vašemu psíkovi budeme vybírat komunikačního partnera tak, aby z lekce odcházel a cítil se lépe, že něco zvládnul. Čím více řízených a bezpečných lekcí v psovštině, tím lépe bude váš pes ovládat mezipsí komunikaci i v běžném životě

Psovody učíme lépe rozumět psí komunikaci a tím i lépe zvládat každodenní setkání s jinými psy. Komunikační lekce Vám dají možnost lépe pochopit, co se mezi psy odehrává, lépe odhadnout situaci a její vývoj a tedy i lépe a s větším sebevědomím a jistotou reagovat.

Pozorováním se naučíme o něco lépe číst jemné nuance psí komunikace. Tím, že se budete účastni celé lekce, stanete se s psíkem většími parťáky, lépe svého psa poznáte, vznikne větší pouto důvěry a tím se usnadní i běžný život a potkávání s jinými psy. Je úžasné být součástí místa a děje, kde pes opravdu může být psem, svou vlastní osobností, a ukázat vám, jaký skutečně je. Budete moci porovnávat a pozorovat nejen chování svého psa, ale i chování jiných psů a jejich lidí, což vám umožní podívat se na celou problematiku z vnějšku a objektivně. Tento náhled nám velmi často pomůže vyrovnat se svými vlastními emocemi, zachovat klid a intuitivně odhadnout, kdy nenarušovat komunikaci svého psa, nebo kdy a jak mu naopak pomoci.

PROPOZICE + PŘIHLÁŠENÍ