Festivalová pejskiáda

Místo konání: Dostihové závodiště Pardubice
Kontakt: prihlasky.pejskiada@gmail
Termín: 14.5.2016

Čas: 10:30

SOUTĚŽ PRO VŠECHNY PŘÍCHOZÍ PEJSKY

Máte doma roztomilého Puňťu, přihlaste ho do soutěže a třeba vás překvapí. Soutěž je určena pro všechny pejsky neurčitého plemene, ale i pro pejsky s průkazem původu, prostě pro všechny příchozí čtyřnohé návštěvníky. Soutěžit se bude podle velikosti a hodnotit se bude i zajímavý trik, který váš pejsek zvládne, či kdo zvládne proběhnout přes ´minové´ pole.

Kategorie soutěží:

  • Nejhezčí voříšek Pardubického psího festivalu
  • Kategorie S – malý pejsek do 40 cm
  • Kategorie L – velký pes nad 40 cm
  • Nejhezčí pejsek Pardubického psího festivalu (poznatelné plemeno)
  • Kategorie S – malý pejsek do 40 c m
  • Kategorie L – velký pes nad 40 cm

Pejsci pouze chodí upoutáni na vodítku. Moderátorka postupně vyzve všechny majitele, aby svého psa představili. Porota vybere tři nejzajímavější pejsky každé kategorie.


Doprovodné soutěže:

Pejsek šikula

Soutěž psích triků. Majitel nastoupí se svým psem a porotě předvede maximálně tři triky. Porota vybere nejpovedenější a ten bodově ohodnotí. Hodnotí se originalita triku, jeho náročnost a ochota psa spolupracovat s majitelem. Ocenění získají tři nejlépe hodnocené týmy.

Běh přes minové pole

Na předem určenou dráhu porotci rozmístí hračky, mlsky a další ručivé elementy. Jedem z porotců podrží psa na startu (je možné i psa odložit) a majitel ho z cíle přivolává. Pes překonává plochu s lákadly. Hodnotí se čas, za který dráhu překoná a počet rozptýlení po cestě/počet snědených pamlsků. Ocenění získají tři nejrychlejší a bezchybní psi.

Zúčastnit se můžete všech soutěží nebo si vybrat jen některé z nich.

Registrace:

Proběhne u stánku pejskiády od 10:30 do 11:00.

Od 11:00 začíná posuzování první soutěže.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST