III. narozeninová párty OSBN & křest kalendáře 2016

Místo konání: Provence Café
Termín: 19.12.2015

Čas: 18:00

Buldočí naděje narozeniny slaví každoročně už na začátku prosince, letos se v hojném počtu sejdeme až těsně před Vánoci - narozeninová párty se tak ponese ve vánočním duchu. Nezapomeňte proto doma své skřítky pomocníčky a přijďte s námi oslavit všechny krásné happyendy našich placatých klientů, zavzpomínat na psí příběhy, které jste s námi v průběhu celého roku prožívali a s některými hlavními placatými aktéry se poznat osobně!

A co by to byly za narozeniny, kdyby chyběly dárečky? Ten největší dárek máme my pro Vás. Na oslavě pokřtíme kalendář na příští rok, který pro Vás stejně jako minulý rok nafotila naše adoptivní buldočí zlatíčka a jejich rodiny. Kalendář bude na akci volně k prodeji. Kdo chce mít jistotu, že na něj nějaký ten kousek zbyde, může si ho objednat na našem eshopu http://www.buldocinadeje.cz/produkt/kalendar-2016-kavarensti-povaleci/ zaplatit na transperentní účet a zaškrtnout osobní odběr v Praze.

Pojďme udělat buldokům i sobě hezké Vánoce, 100% výtěžku z kalendáře i prodeje našich propagačních výrobků jde na buldoky a buldočky v nouzi (a taky nějaké mopse!).

Těšíme se na Vás!

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST