Obedience s Petrou Florschuetz

Místo konání: Heřmanův Městec
Kontakt: lucie.prause@seznam.cz, 777 224 614
Termín: 26.5.2016 - 29.5.2016

Čas: 9:00

Petra Florschütz je profesionální rakouská trenérka, původem z Čech. Je to několikanásobná účastnice MS obedience a vrcholových soutěží IPO, držitelka dvou prestižních titulů CACIOB a účastnice mnoha mezinárodních závodů. Na svých seminářích se každému věnuje individuálně, má zkušenosti s různými plemeny psů. Soustředění bude vedeno v češtině.

Tréninky obedience budou probíhat ve 2 skupinách (dopolední a odpolední). V případě nepříznivého počasí je možnost trénování ve vnitřních prostorech. V rámci tréninku bude pro zájemce probíhat i příprava na zkoušky a stewardované tréninky.

Ubytování zajištěno v oploceném areálu v chatkách s vlastním topením a ledničkou. Cena za noc při 1 osobě v chatičce bude 200 Kč, při dvou osobách je cena 150 Kč.
Stravování není zajištěno, k dispozici je kuchyňka se sporákem, troubou a mikrovlnkou. Na obědy je možno chodit do cca 1 km vzdálené restaurace.
K dispozici jsou odkládačky a několik kotců.

Cena bez ubytování:
4 dny – 4.400 Kč
jednotlivý den – 1.300 Kč

Bližší informace na e-mailu: lucie.prause@seznam.cz nebo na tel: 777 224 614

Přihláška:
- psovod
- pes (věk, plemeno, dosažená úroveň)
- vámi vybraný termín (1. nebo 2.)
- v případě konání jen jednoho 4denního soustředění VADÍ/NEVADÍ účastnit se jiného termínu

Vyplněné přihlášky prosím posílejte na e-mail: lucie.prause@seznam.cz. Platební údaje Vám budou zaslány. Přihláška se stává platnou až po zaplacení celé částky, případně zálohy ve výši 2.200Kč.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST