Seminář: přírodní výživa a péče o psího seniora

Místo konání: Jenštejn
Kontakt: simonadsara@seznam.cz, 777077509
Termín: 10.10.2015

Čas: 10:00 - 14:00

Všichni si přejeme, aby tu s námi naši pejsci byli na věky. Přesto, že to není možné, můžeme však zpomalit proces stárnutí a udržet jejich vitalitu a dobrou kondici co nejdéle.

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč psi našich babiček žili průměrně déle než ti současní? Vysoký věk, stějně tak jako vitalita a dobrý zdravotní stav závisí v obrovské míře na výživě a péči, a take na pohybu a aktivnosti psa v průběhu jeho života.

Źivotní prostředí má nemalý vliv zrovna tak.

Proto se na tomto semináři podíváme na to, jak pečovat o psího seniora, jakou mu poskytnout správnou výživu a zdravotní péči, a to přírodní cestou, která je nejen šetrná, ale nesmírně účinná.

Dozvíte se jak vyživit a podpořit pohybový aparát, jak chránit a posílit stárnoucí orgány, jak zlepšit imunitu, udržet dobrý zrak a sluch, zlepšit flexibilitu nebo posílit krevní oběh a prohřát celé tělo. A to vše převážně pomocí správné výživy a dokonce i bez velkých finančních investic do speciálních přípravků.

Dopřejme našim psům co nejdelší a nejkvalitnější život a seniorům bezbolestné šťastné stáři v dobré kondici a radosti.


Místo konání : Jenštejn (Praha) http://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/

Workshopem vás provede Kateřina Palečková více o Kateřině se dozvíte zde http://www.huskymusher.blogspot.cz/
workshop bude probíhat v Českém jazyce

Cena 750 Kč
Přihlášky posílejte na email : simonadsara@seznam.cz, do přihlášky je potřeba napsat vaše jméno, tel. kontakt a informaci o tom, že se hlásíte na seminář péče o psího seniora
Spolu s přihláškou prosím pošlete poplatek na č.u.1265811014/3030, do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a workshop bylinky
Pro další informace volejte 777077509 a nebo pište na uvedený email

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST