Kurz psích her

Místo konání: Roudnice nad Labem
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 11.9.2015

Čas: 17:00

KURZ PSÍCH HER se uskuteční v pátek 11.9. od 17.00 hodin na cvičišti ZKO Roudnice-letiště.

Hry jsou (měly by být) pro psy zábavou, která má spoustu vedlejších pozitivních účinků. Hry např. posilují vzájemný vztah mezi psovodem a psem, mají kladný vliv na pohybovou motoriku psů, pes se učí koncentraci a vytrvalosti při práci v klidném i rušném prostředí. A také se přemýšlet. Hry působí velmi pozitivně na příliš aktivní, chtivé a "dravé" psy, kteří se učí sebekontrole a sebeovládání. Stejně dobrý vliv mají na bázlivé, lekavé a nedůvěřivé psy, kteří si postupně začnou víc věřit a stávají se sebevědomějšími a odvážnějšími. Starší psy hry udržují v dobré psychické (i fyzické - jedno souvisí s druhým) kondici. Hry zkrátka přispívají k celkové vyrovnanosti a relaxaci psa.

Kurz je vhodný pro všechny psy - malé, velké, mladé, staré, klidné, hyperaktivní, vychované, rošťáky i psy s handicapem. Totéž platí o páníčcích :-). Přijít můžete s kterýmkoliv psem bez ohledu na plemeno, velikost a vycvičenost. Každému psovi "ušijeme hru na míru". Postupně se zaměříme na hry čenichací, aportovací, hledací, překážkové a další. A budete-li chtít, můžete si sami říct a zvolit, co chcete dělat, vyzkoušet a naučit svého psa.
Co musí pes umět předem? Pes nemusí umět vůbec nic, není nutné mít žádné speciální znalosti ani dovednosti (týká se psa i páníčka).

Poplatek 220 kč za psa je splatný na místě v den konání, možno zaslat i na účet (číslo na požádání sdělím). Pokud se přihlášený psovod odhlásí 4 a méně dnů před konáním akce, je povinen uhradit účastnický poplatek v plné výši na účet, v hotovosti na dalším tréninku nebo za sebe může poslat náhradníka.

Je omezená kapacita, max. 4 psy. V případě zájmu o kurz se prosím hlaste písemně prostřednictvím facebooku Psí školy Bobík, události nebo na e-mail iveso@seznam.cz.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST