HERSENWERK - psí hlavolamy v Českých Budějovicích

Místo konání: Gymnázium Jírovcova, České Budějovice
Kontakt: majerova.katerina@gmail.com
Termín: 5.4.2015

Čas: 9:00

Workshop je zaměřený na to, aby se jak psi tak jejich majitelé naučili, jak společně řešit psí hlavolamy. Uvidíte, jaký hlavolam je vhodný právě pro vašeho psa a jaký mu naopak nevyhovuje. Dozvíte se, jak sestavit „návod“ vašemu psovi a jaké existují signály únavy, frustrace či iritace. Naučíte se na svého psa dívat jinýma očima než doposud.

Instruktorka: certifikovaná instruktorka z Prahy Helena Hejzlarová

V poslední části workshopu se zapotí i samotní majitelé až budou sami vytvářet hlavolamy/puzzle pro své psy z materiálů, které má doma každý a které běžně vyhazujeme, či kde by nás ani nenapadlo, jaké jiné možnosti skrývají.

Workshop je vhodný pro štěňata, mladé, dospělé i staré psy, pro psy i pány s fyzickým postižením, zkrátka opravdu pro každého.

Pes je během celého workshopu na vodítku a na buď obyčejném nestahovacím obojku či na postroji – důvody vysvětlíme během workshopu.

Každý pán i pes pracují v bezpečné vzdálenosti od ostatních, blízký kontakt nedovolujeme z toho důvodu, že ne každý pes se cítí bezpečně a uvolněně v přítomnosti jiného psa, či cizího člověka.

Maximální počet účastníků: 7 (Účastník = jeden psovod a jeden pes. (pokud se chcete účastnit s více psy, musíte se přihlásit na další workshop a nebo zajistit psovoda pro každého psa)

Přihlášku, která musí obsahovat vaše jméno, plemeno a věk psa a případná omezení (alergie, nesnášenlivost vůči jiným psům, atd.), která váš pes má a telefonický kontakt na vás, zasílejte na majerova.katerina@gmail.com.

Doba trvání: 2,5 hodiny

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST