IV. HAFBO sportovní tábor - Zahradiště

Místo konání: Zbuzany
Termín: 16.8.2015 - 23.8.2015

Čas: 16:00

IV. HAFBO sportovní tábor - Zahradiště
TERMÍN: 16. 8. - 23. 8. 2015
Nástup v neděli 16. 8. 2015 od 16.00 hod. a odjezd následující neděli po snídani (do 10:00).

KAPACITA:
Počet cvičících psů je omezen na 32 (max. 8 psů na cvičební blok), počet osob je pro vaše pohodlí omezen kapacitou na 40.

PŘIHLAŠOVÁNÍ:
S přihláškou je nutné zaslat zálohu ve výši 1500Kč za každou přihlášenou osobu. Doplatek je potřeba uhradit do 30. 6. 2015. Číslo účtu a VS symbol Vám zašleme obratem po zaslání přihlášky. Bez zálohy není přihlášky platná!
Aktuální seznam přihlášených a zaplacených účastníků, případně další informace naleznete zde: http://psitaborzahradiste.webnode.cz/

UBYTOVÁNÍ, CENA:
Rekreační středisko Zahradiště - http://www.zahradiste.cz/
V hlavní budově objektu se nachází velká společenská místnost s TV a výčepem s možností nákupu alkoholických i nealkoholických nápojů a nějakých mlsků pro páníčky a dále kuchyň s ledničkami. V rekreačním středisku můžete najít 2 altánky s posezením, dětské hřiště, volejbal, nohejbal, místo pro táborový oheň s posezením, úschovnu kol, kuželky, gril a další. V areálu se nachází dva typy chat a dále pokoje v budově. Větší chaty mají dvě ložnice (v přízemí a v patře), terasu s posezením a kuchyňku, společné WC se nachází venku. Jsou určeny ideálně pro 4 osoby. Menší chaty mají jednu ložnici (ideálně pro dvě osoby) a terasu, společné WC se nachází opět venku nebo v budově v přízemí. V 1. patře budovy se nachází 7 pokojů, společné WC a umývárny se nachází na chodbě. Pokoje jsou určeny ideálně pro dvě osoby. Sprchy jsou pro všechny v hlavní budově.

Cena bude zkalkulována dle zaslané přihlášky. Po zaslání přihlášky Vám bude zaslána částka, VS symbol a číslo účtu, kam máte za tábor zaplatit.
V případě, že bude chtít bydlet na pokoji/chatě sami, počítejte s blokací za každé neobsazené lůžko ve výši 100 Kč/noc.
Prosím, myslete na to, že kapacita pokojů/chatek je omezena, takže pakliže pošlete přihlášku později, může se stát, že vámi požadované ubytování již nebude k dispozici a budete ubytováni jinde. Samozřejmě budete o této skutečnosti informováni.

STRAVOVÁNÍ:
V rekreačním středisku bude zajištěna strava formou polopenze nebo plné penze pro všechny.
Cena: bude doplněna na přelomu roku / plná penze
bude doplněna na přelomu roku / polopenze
V případě zájmu o stravování napište tuto skutečnost do přihlášky.
Do kuchyně a do jídelny v době podávání jídla je přísný zákaz vstupu se psy.

PŘEDPOKLÁDANÝ PROGRAM:
Cvičení bude probíhat dle počasí ve 2-4 blocích denně. Vždy poběží souběžně dva různé výcviky tak, aby si každý mohl vyzkoušet vše, o co bude mít zájem.
V neděli po příjezdu proběhnou krátké přednášky o tom, co se budeme vše učit. Od pondělí budeme již pilně cvičit. Večer budou dle zájmu probíhat diskuze o proběhlém cvičení a přednášky.

Program je dobrovolný a je na každém, čeho se zúčastní. Dbejte na nezbytný odpočinek psů, s jedním psem je povoleno zúčastnit se maximálně 2 cvičebních bloků denně.
Změna programu vyhrazena.

Instruktoři:

  • Alena (dogdancing, canisterapie, klikr)
  • Pavla (dogfrisbee, stopy, poslušnost) 
  • Lenka (klikr, obedience, hry na drive a kontrolu)
  • Verča (poslušnost)
  • Tomáš (poslušnost)

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST