gaučáček Maxa, 12 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Maxa, mám asi 9 let a 12 kg (potřebuji cca 3 kg zhubnout). Před lety jsem byl nalezený na ulici. Ujala se mě hodná panička, ale nyní nastala doba, kdy se již o mě nemůže starat. Oslovila tedy spolek Psí senioři v nouzi s prosbou o přijetí do dočasné péče. Sice jsem si počkal, ale nakonec to vyšlo. Vím, že je to pro mě jen přechodná stanice, však já potřebuji více pozornosti, gaučík a hlavně cítit trvalý domov. Prosím, adoptujte mě již natrvalo.

Jsem moc hodný, jemný, kontaktní pejsek. Mám rád mazlení, pusinkuji a lásku rozdávám. Poslouchám na přivolání, umím i pár povelů. Hygienické návyky mám perfektní, neničím, o samotě neštěkám. V dočasné péči jsem jen první den plakal. Na vodítku umím, procházky mám rád a aktivita mi nechybí. Autem jezdím také rád. Běžnou manipulaci snesu, občas si pobrumlám, ale to spíš tak povídám :-) Nepříjemnou manipulaci na veterině hravě zvládnu s košíkem.

Cizích psů se bojím, ale po seznámení je snesu. Nyní jsem ve smečce psů. Mám rád, když mi nechávají vlastní pelíšek a vlastní prostor.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.