zrazená Nemesis

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Nemesis, mám 33 kg a 8 let. Spíše mi ale říkejte smolařka, zraněná duše, která nikdy nezažila jistotu... První jsem byla v útulku ve smečce psů. Jaká byla moje radost, když jsem našla domov! Ale když jsem zjistila, že budu žít sama, v kotci, moje radost byla pryč. Roky plynuly a nic... Pak se pánečci rozhodli mě dát pryč úplně. Odjela jsem tedy do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Tolik prosím, adoptujte mě, těch ošklivých zkušeností bylo opravdu moc...

Zprvu jsem opatrná, poté se tak ráda pomazlím. Energie mi nechybí, procházky a jakékoli další aktivity mám ráda. Na vodítku ze začátku táhnu, ale umím na něm. Doma se chovám hezky, o samotě neničím, neštěkám, zároveň jsem dobrý hlídač. Hygienické návyky dodržuji. Při manipulaci jsem nejistá, ale s košíkem jí hravě zvládnu. Jídlo si bráním.

Na psy jsem dříve zvyklá byla, ale nevěřím jim. Raději bych byla jedináčkem nebo měla opravdu vyrovnaného psího kamaráda.

Prostě, potřebuji získat jistotu, přestat se bát... Hledám domov u zkušenějších lidí, s pelíškem v teple.

Jsem kastrovaná, očkovaná, čipovaná, bez zdravotních problémů, v dobré kondici.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Uhelná, okres Jeseník.