Bohoušek

Pohlaví

Pes

Věk

1 měsíc

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Bohoušek se narodil jako jeden ze 4 kluků mamince Berušce. A jak je vidět na jedné z fotek, podobný mamince tedy moc není. Bohoušek má 6 týdnů a už teď má okolo 3 kg, v dospělosti odhaduju váhu na 15-18 Kg, ale berte to prosím opravdu jen jako odhad. Maminka váží 8 Kg, tatínek musel být nějaký světlý obr.
Bohoušek je z kluků asi nejvyrovnanější, moc rád zlobí své brášky, hraje si s hračkami, okusuje, co mu přijde pod zoubky, moc rád se mazlí, ale dokáže se zabavit také někde úplně sám. Bohoušek vyrůstá zatím v rodině s dalšími malými i velkými psy, kočkami a dětmi. Nejeví se bázlivě.
Hledá aktivní domov, ideálně s druhým vyrovnaným psem, který mu pomůže ukázat, jak se má správný hafan chovat. Hledám rodinu, která nenechá Božíka růst jako dříví v lese, ale samozřejmostí pro ni je vychovat z něj spokojeného, zdravě sebevědomé a vychovaného psa.
Bohoušek půjde do nového domova čipovaný, rozočkovaný, odčervený, po zaplacení adopčního poplatku 4500 Kč. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti a podpis adoční smlouvy.
Zájemci musí počítat s oboustrannou návštěvou. Nachází se u Třebíče.
Zájemce prosím o vyplnění dotazníku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0hkuyiQO3l9EQfZBGyA3lcbpq_POAOdVzJ_FmS0k6HQ2puXT4mbM3lBDo_aem_Ace982zEcBS2JlcZkG6yRkdFi6ks0IlnoBg-EQ19dhHaAL4qF-QpzYBCMOwk9VvtMKN6H0jTJ5pslgpbbQSwljog